Przystań Nemo

Przystań Nemo

Twoje miejsce w Ustce

Twoje miejsce w Ustce

Apartamenty

Apartament nr 7 z tarasem

Komfortowy apartament na pierwszym piętrze dla maksymalnie sześciu osób. 

Ma powierzchnię 50 metrów kwadratowych oraz przestronny taras o powierzchni 20 metrów kwadratowych. Składa się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki.

Salon jest wyposażony w dużą dwuosobową, a także posiada 50-calowy telewizor. Obie sypialnie posiadają podwójne łóżko małżeńskie, które można rozsunąć w zależności od preferencji gości.

Kuchnia jest w pełni wyposażona i posiada lodówkę, płytę gazową, mikrofalówkę, czajnik, naczynia oraz duży stół. 

Łazienka jest wyposażona w wannę z funkcją prysznica. 

Na tarasie znajduje się wygodny zestaw wypoczynkowy, który zapewnia idealne miejsce do relaksu na świeżym powietrzu.

Apartament nr 8 z balkonem

Komfortowy apartament na drugim piętrze z balkonem dla maksymalnie czterech osób.

Apartament ma powierzchnię 30 metrów kwadratowych i składa się z dwóch pokoi z aneksem kuchennym oraz łazienki z prysznicem.

W salonie znajduje się wygodna dwuosobowa sofa, TV oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny. W aneksie kuchennym znajduję się lodówka, płyta elektryczna, mikrofalówka, czajnik oraz naczynia.

W sypialni znajduje się małżeńskie łóżko, które można rozsunąć, aby uzyskać większą przestrzeń lub dopasować do preferencji gości.

Apartament nr 9 z balkonem

Komfortowy apartament dla maksymalnie 6 osób na drugim piętrze z balkonem. 

Powierzchnia apartamentu wynosi 40 metrów kwadratowych. Składa się on z dwóch pokoi, każdy z własną łazienką oraz części wspólnej z aneksem kuchennym.

W jednej sypialni znajduje się wygodne łoże małżeńskie, które można rozsunąć, a także dwuosobowa sofa oraz TV. W drugiej sypialni również znajduje się łoże małżeńskie oraz TV.

Część wspólna apartamentu składa się z eleganckiego aneksu kuchennego wyposażonego w lodówkę, płytę elektryczną, mikrofalówkę, czajnik oraz niezbędne naczynia.